Najczęściej zadawne pytania

O co klienci pytają nas najczęściej?

Nie mamy określonego cennika. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.
Koszt strony zależy od ilości podstron, ilości produktów (w przypadku sklepu internetowego), integracji z innymi platformami a także od wymagań dotyczących projektu graficznego strony. Jeśli chcesz poznać cenę, śmiało napisz do nas czego oczekujesz na swojej stronie na naszego maila kontakt@dust-studio.pl a my wyślemy Ci niezobowiązującą wycenę!

Po sfinalizowaniu transakcji wszelkie i wyłączne prawa do strony ma KLIENT

Oczywiście, od razu po zakończeniu zlecenia przekazujemy wszystkie potrzebne do zarządzania stroną. Strony budowane są w najnowszej technologii, która wyróżnia się łatwością w zarządzaniu treściami na stronie. Jeśli nie będziesz miał czasu lub po prostu stwierdzisz, że to nie  jest dla Ciebie – śmiało pomożemy! 

W zależności od “wielkości” strony jest to od 300zł (strony www) do 500zł (sklepy internetowe) za 12 miesięcy. 

Cena zawiera: adres strony (domena), hosting (serwer), utrzymanie indywidualnych skrzynek pocztowychzabezpieczenie SSL (szyfrowanie). 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że większość naszych klientów to osoby, które po raz pierwszy mają do czynienia ze stroną internetową. Dlatego wychodzimy na przeciw i oferujemy BEZPŁATNE wsparcie techniczne a także instrukcje wdrożeniowe przez pierwsze 12 miesięcy istnienia strony!